Zezłomowanie samochodu – autozłom

2022-09-19 | BIZNES, FIRMA

Jeśli chcesz zezłomować swój samochód, możesz znaleźć firmę, która oferuje taką usługę. Niektóre firmy zajmują się skupowaniem samochodów na złom, a inne specjalizują się w recyklingu i odsprzedaży części. Zazwyczaj można znaleźć firmę online autozłom lub przeszukując strony www.

Istnieją dwa główne sposoby złomowania pojazdu

  • Firmy ubezpieczeniowe mogą zaoferować wypłatę gotówki za Twój pojazd, jeśli jest on uszkodzony poza naprawą. Oznacza to, że nie musisz sam ponosić kosztów złomowania. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, jak najszybciej skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową, aby mogła ona ocenić szkody i szybko zorganizować wypłatę.
  • Sprzedając samochód prywatnie

samochody złom

Jeśli szukasz możliwości sprzedaży swojego niesprawnego samochodu, najlepszym sposobem jest jego złomowanie

Oferujemy szybką i skuteczną usługę pozbycia się Twojego starego pojazdu. Możemy kupić każdy rodzaj samochodu, w tym luksusowe pojazdy, nawet jeśli nie są one sprawne. Nasz zespół ekspertów oceni pojazd i przedstawi Ci uczciwą ofertę za niego. Usuniemy go z Twojej nieruchomości w krótkim czasie i zapłacimy gotówką na miejscu!
Jesteśmy w stanie złomować wszystkie rodzaje samochodów niezależnie od ich wieku, marki czy modelu.
Nasze usługi obejmują:

  • Sprzedaż używanych samochodów za gotówkę;
  • Sprzedaż uszkodzonych samochodów na części;
  • Sprzedaż starych lub zepsutych samochodów na naszym placu;

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem samochodów na złom. Skupujemy samochody z całej Polski. Zaproponujemy Ci uczciwe ceny za Twój pojazd i bezpłatnie odbierzemy Twoje auto. Nie pobieramy żadnych opłat, gdy sprzedajesz nam swój samochód.
Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje już od wielu lat i zdobyliśmy doskonałą reputację w naszej branży, ponieważ jesteśmy uczciwi i sprawiedliwi w kontaktach z klientami, którzy chcą sprzedać swój pojazd na złom.

1 komentarz

  1. Waldek

    Warto też spróbować wymontować i sprzedać części, więcej zarobimy 🙂

Polecamy również

Autozłom i skup aut w Gliwicach – Twoje kompleksowe rozwiązanie

Autozłom i skup aut w Gliwicach – Twoje kompleksowe rozwiązanie

tZmagając się z decyzją co zrobić ze starym lub uszkodzonym pojazdem, mieszkańcy Gliwic i okolic mogą znaleźć nieocenione wsparcie w naszym zakładzie auto złomu i skupu aut przy ul. Piastowskiej 7. Nasze usługi nie tylko zapewniają wygodę i korzyści finansowe, ale...